Pracovní poradna

23. října 2015 v 15:20Máš málo peněz, že? Já to veděla! Tak tady máš báječnou příležitost si vydělat.. Va malém domečku ve městě totiž sídlí starý věděc, který již dlouho pomáhá pokémům a nabízí všem práci. Taky není chudý a tak Ti dá za dobře odvedenou práci peněžní obnos.. Pokud se tedy nebojíš a jsi ochoten něco udělat pro společnost. Určitě toho nebudeš litovat a vydělané penízky se Ti budou hodit.

Práce k splnění:

1. V salonu Fufrou je hrozný zmatek. Jakkoliv jim pomoz!
2. V Restauraci není číšník, zastup ho..
3. Nasbírej deset druhů berry.
4. Vypomoz ve stánku s hot dogy..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mianna Mianna | 11. listopadu 2015 v 20:32 | Reagovat

1.
Přiletím na stavbu. Přistanu u malého Timbura, který se snaží odtáhnout kládu.
Nějakou velkou kládu. Na chvíli se zadívá na mne "Kdo jsi?" zeptá se.
Nad odpovědí ani nepřemýšlím "Mé jméno je Mianna, jsem Articuno a začínající život Legendy!"
Představím se. Timburr jen protočí oči a znovu se dá do práce. Kláda se pomalu posouvala po písčité povrchu stavby
"Nechceš s tím pomoct Timburre?"
Zeptám se ho po chvíli "Neoslovuj mě Timburre, mám jméno, Sammy" Poví suše a pak dodá " Pomoct mi třeba můžeš, i když jsme zvědaví jak" Utrousí. Já si jen povzdechnu. Ovšem svůj cíl nevzdávám. Nejdřív se pokusím kládu zvednout, ale s křídly to moc nejde.
V hlavě se mi rozsvítí žárovička.
Zmrazím cestu, po které má Timburr nosit klády. Může se takhle klouzat a ulehčit si tak práci. Sammy začal kládu tlačit před sebou, s tím jsem u taky pomohla. Občas jsme uklouzly. Táhlo se již skoro poledne, když konečně dokončíme alespoň polovinu. Slunce svítí a můj led již roztál. Je mi vedro.
Ale stejně Vytvořím další ledovou cestičku. Pak si jdu sednout do stínu.
Slunce velmi brzy roztaví i tento led.
Musím neustále tvořit další.
Konečně, jsou asi tři hodiny odpoledne, když Timburr dopraví poslední kládu na staveniště
"Děkuji za pomoc..." utrousí a nechává mě samotnou v chládku pod skalkou....

2 true-pokemon-game true-pokemon-game | 12. listopadu 2015 v 16:34 | Reagovat

[1]: Skvělá práce, chceš 100,- nebo 3x Poffiny?

3 Mianna Mianna | 12. listopadu 2015 v 17:46 | Reagovat

[2]: 100,-

4 Rocko Rocko | E-mail | 1. prosince 2015 v 15:56 | Reagovat

Přišel jsem do pracovní poradny a uviděl malou fennekin, která vypadala ustaraně a pořád něco kdekoliv hledala. ,, Ahoj"  řekl jsem jí ona na pozdrav kývla hlavou a začala se hrabat v keři. ,, Co hledáš?" zeptal jsem se. ,, Někdo mi musel vzít všechny jablka nevím je nikde najít trhala jsem je velmi dlouho s mojí velikostí vlastně jsem otrhala jen dvě zbývajících osm na ně jsem musela počkat až hodinu aby spadly sami a ještě mě při tom napadla svorka poochyen. "Řekla nešťastně fennekin. ,, Pomůžu ti je najít! " řekl jsem odhodlaně a její hned' zazářily oči. ,, Dobře kde si je vydela naposledy? "Tam. Ukázala fennekin na malou krabičku v níž byl jen vzduch. ,, Ahaaa no půjdeme je najít?" Fennekin prykývla a my se vydali do lesa. Prošli jsme kolem jeskyně v níž byly jen zubati když jsme prošly dál tak jsme uviděli velkou snubble trhat jablka lépe řečeno připravovat se k tomu se škrabavým útokem už šla rozřezat první jablko v tom jsem ji srazil rychlým útokem a říkám: ,, Odkud máš ty jablka ? ",, Moje grrr !!!!!" Zvrčala snubble a říká:, Pokud chceš moje jablka poraz mě v souboji! "Řekla a začala s hrůzostrašným smíchem, který zas tak hrůzostrašný nebyl. Jablko bylo přesně deset. ,, Hahahahaah ukradla jsem je tam té slabošce! "Ze smíchem si odplivla k fennekin a už ke mně skákala s dvojtým kopem. Trafila mě já jsem použil ohnivou kouli a rychle pak když byla blízko mě tak jsem použil bleskový tesák. Snubble zavrčela a již na mě měla namířeno se stínovou koulí. Díky mým ostrým drápúm jsem ji odrazil vyskočil a popohnal ji ohnivou koulí, která po setkání s stínovou "vybuchla" a ona ke mně už běžela s škrábavým útokem trefila mě a já když byla ještě při mně použil jsem bleskový tesák ona odletěla asi metr fennekin vzala své jabka do krabice a já nechal vedle snubble pár oranberry co byly vedle v keři
/ vím že si nemám vymýšlet jídlo ale to to mně moc nepomůže a nic mi to nedá tak to doufám nevadí

5 Natka Natka | 2. prosince 2015 v 14:21 | Reagovat

[4]: Skvěle, chceš 200,- nebo 4x Sušenky?

6 Genesect Genesect | E-mail | 2. prosince 2015 v 14:28 | Reagovat

[5]: 200,-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama