Novinka 003!

22. prosince 2015 v 12:36
Takže, máme tu již 3. novinku, tak doufám, že se Vám bude líbit!
Tak o co jde?

Takže, jako první věc pro Vás mám, že jsem slyšela, že Delibird již balí vaše dárky. 24. 12. v 18:30 můžete již číst odpovědi na Vaše přání! Přesně v 18:30, ani o minutu déle.

No, co pro nás máš dál?

Trochu mě mrzí, že ještě nenapadal sníh, tak proč si zimní radovánky neužít tady na blogu? Exluzivně, jen tento rok a nikdy víc nás navštíví spoustu nových článků-kliziště, na kterém si nejen užijete spousty srandy, ale je tu 99,9% šance, ře naleznete nějakou věc, bobová dráha, která je ale za polatek, ale můžete na ní získat až 3 levely, soutěže ve stavění sněhuláků a možná ještě něco navíc! Tam se opravdu vyplatí zajít..

A dál?

Jen jestli jste si nevšimli, upravili jsem témeř všechny články, některým jsem vyměnila obrázky, jinak jsem je obohatila popisem místa navíc, aby jste si hru mohli ještě více užívat!

Ještě něco?

No poslední věc je kapku smutná.. Někdy po Vánocích, datum ještě nevím, pojedu na tři nebo na gíc dní pryč. Snad to tu beze mě přežijete a vydržíte nějakou dobu bez odpovědi. Ale slibuji, že hned jak se vrátím, vše zase pojede normálně, ano? Děkuji Vám za pochopení..

No přiznávám, že tohle byla trochu menší novinka, ale snad se Vám líbila.
Užijte si Vánoční svátky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama